Ocena wątku:
[VT] - Rekrutacja na Kierownika Firmy Varus-Trans [OFF]
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Z dniem dzisiejszym otwieram rekrutację na Kierownika  oraz Vc-Kierownika firmy Varus Trans.Osoby zainteresowane rekrutacją prosimy o składnie podań w formie Listu Motywacyjnego lub Własnego Wzoru.Aplikacje mogą składać również osoby z poza firmy.

WYMAGANIA:
- Doświadczenie
- Minimum 15 lat
- Aktywność na serwerze!!!
- Minimum 50h online na serwerze

Podanie może napisać każdy kto spełnia podane wyżej wymagania.

Powodzenia!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vc-Szef Pomocy Drogowej od 22.10.2017 do 10.12.2017
Pracownik Policji od 13.01.2018 do xx.xx.xxxx
Kierownik Varus-Trans od 11.09.2017 do 09.12.2017
Vc-Szef Varus-Trans od 13.12.2017 do 13.04.2018
Szef Varus-Trans od 13.04.2018 do xx.xx.xxx

-------------------------------------------
Zapraszam do składnia podań!
-------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ze względu na brak chętnych na owe stanowisko rekrutacja na chwile obecną zostaje zamknięta.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rekrutacja zostaje ponownie otwarta, zapraszam do składnia podań!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Siemanko!

Mam na imię Paweł, pochodzę ze wsi niedaleko Białegostoku. Mam 17 lat, jestem urodzony 28 XI 2001 roku. Gram na Grand Tracku od Stycznia ubiegłego roku, po kilku miesięcznej przerwie wróciłem na serwer ze spotęgowaną chęcią grania na waszym serwerze.
Staram się udzielać na serwerze a także na forum, myślę że moje zdanie ma znaczenie. Czasami przesiaduję na TS'ie serwerowym lecz rzadko siedzi ktoś z naszej frakcji więc porozumiewanie się przez sam Telegram jest małym problemem. Postarał bym się to zmienić chociaż w takim stopniu by nasza firma zwiększyła integrację, oraz wznowiły się konwoje. Bardzo lubię integrować się z ludźmi oraz oraz wymieniać się poglądami. Nie dążę do konfliktów a jeśli takowy wystąpi dążę by go jak najszybciej rozwiązać w jak najlepszy sposób. Spędzam bardzo dużo czasu jeżdżąc tirem w naszej frakcji przez co gra samemu jest nieco uporczliwa. Spełniam wszystkie wymagania. Jestem kreatywnym oraz asertywnym człowiekiem. Na serwerze mam około 107h, oraz staram się jakkolwiek przyczyniać do jego rozwoju. Mam dość rozbudowany umysł przez co nawet moje RP może komuś pochłonąć czas (oczywiście jeśli tego chce dana osoba). Nie staram się wciskać kitów innym oraz staram się pomagać nowym. Oprócz SAMP'a gram w League of Legends oraz Last Chaos. Posiadam sprawny mikrofon oraz TS3. Na serwerze jestem bardzo aktywny z powodu braku przeniesienia mojego wolnego czasu w pracę, iż nie muszę jeszcze dbać o samego siebie tj. mieszkam z rodzicami. Nie uczę się w danym momencie oraz nie odbywam praktyk za sprawą pieniężnych oszustw szefa. Najbardziej bym chciał by stary GT odżył i przyciągnął tłumy graczy w swoje progi. Mam dość duże pojęcie o KDR z uwagi na powolną naukę do prawa jazdy. Mogę spędzać na serwerze naprawdę multum czasu i jak dotychczas wychodzi mi to. Chciałbym naprawdę usiąść na stanowisku kierownika w naszej firmie. Dla mnie jest to dość ważne :Smile . Chciałbym pomóc naszej firmie w rozwoju oraz pokonać naszą konkurencję, chociażbym miał zrobić to sam. Dziękuje za czytanie, pozdrowienia JasemNetoperek
Zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBulletinBoard
Silnik forum MyBulletinBoard, © 2002-2018 MyBulletinBoard Group.
Stworzone dla GrandTruck.pl 2012-2018 Autorzy: A(R)T GrandTruck | Wróć do fora | RSS