Ocena wątku:
[TAXI]Rekrutacja na Kierownika
W dniu dzisiejszym otwieram rekrutację na Kierownika korporacji taksówkarskiej w Los Santos.Podanie może napisać każdy według własnego wzoru.Podanie ma być estetyczne i ładne rekrutacja będzie trwała do momentu aż nie znajdzie się odpowiedni kandydat na te stanowisko.

Zakaz Głosowania
**Zapraszam do składania podań**
Ja chce

Nevix
ul.pijana 7
326-156 las venturas
NKK & ExteR
ul.Krakowska 211-135
211-135 Los Santos

Szanowny szefie NKK oraz vc-szefie ExteR. Przeglądająć dział Taxi zauważyłem rekrutacje na Prezesa więc zgłaszam swoją kandydature!

Coś o sobie:
Siema, chodzę do 8 klasy.Lubie grać i spędzać czas z przyjaciółmi.Lubie grać na serwerach online.Interesuje sie Piłką nożną oraz filmami.Jestem zabawną i komunikatywną osobą. Myślę, że potrafiłbym zachować się w każdej sytuacji.Ale jak każdy człowiek posiadam również wady. Jedną z nich jest niestety lenistwo. Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym.

Dlaczego ty:
Dlaczego ja otóż, zawsze staram się jak najlepiej każdemu pomóc.Bardzo dobrze ogarniam prace Prezesa.Moim zdaniem nadam się na to stanowisko Ponieważ jestem osobą odpowiedzialna, ogarniętą, Potrafię zachować się w trudnych sytuacjach oraz nie boje się podejmować zbyt bardzo ryzykownych decyzji.

Dlaczego chcesz zostać Prezesem?:
Ponieważ chciałbym pomagać szefostwu oraz pracownikom. Wiem na czym ono polega i jestem pewny ze poradzę sobie na tym stanowisku.

Czy jesteś w stanie dokładać się szefostwu na różne konkursy itp.:
Tak oczywiście jestem w stanie się dokładać!

Ile czasu możesz poświęcić na pomaganiu szefostwu oraz pracownikom?:
W Tygodniu : 2-3h , w Weekend ok 4-6h

Co chciałbyś dodać/zmienić w TAXI?:
Na pewno chciałbym polepszyć aktywność pracowników na skinie poprzez dawaniu zrzutek na konkursy itp.

Kontakt:
Telegram
FB
Instagram
Forum

Z poważaniem:Nevix
Zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBulletinBoard
Silnik forum MyBulletinBoard, © 2002-2018 MyBulletinBoard Group.
Stworzone dla GrandTruck.pl 2012-2018 Autorzy: A(R)T GrandTruck | Wróć do fora | RSS