Ocena wątku:
[Inne] Skarga Ciaastek
Nick osoby oskarżonej: 
Ciaastek
Dokładny powód:
Edycja pracy graficznej bez zgody jej autora.
Złamany punkt regulaminu zamówień:
2. Zakazuje się edytowania prac nie swojego autorstwa, bez wiedzy i zgody autora.
Fragmenty ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, na których podstawie domagam się usunięcia pracy z forum:
„Art. 78.1. Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę lub - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.”
„Art. 79.  1. Uprawniony, którego autorskie prawa majątkowe zostały naruszone, może żądać od osoby, która naruszyła te prawa: 
 1) zaniechania naruszania”
Dowody:
Pierwsza praca (dla JRG) jest mojego autorstwa, druga edytowana przez oskarżonego.

Dowody na to, że praca jest mojego autorstwa:
https://imgur.com/a/q5MpTMh

Pisane na prośbę Avechiego!
Odpowiedz
Róbcie co chcecie ale niech Avechi też udowodni że prace postawił od postaw a nie tylko.napidy dodał bo możliwe że jego praca również jest przerobioną kopia do której nie ma praw.

Były szef   Taxi - 2015
Były szef   Pogotowia - 2015
Gracz GrandTruck od 19.01-2015

,,LES REVES"

DAWNIEJ GRAJPAN
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBulletinBoard
Silnik forum MyBulletinBoard, © 2002-2018 MyBulletinBoard Group.
Stworzone dla GrandTruck.pl 2012-2018 Autorzy: A(R)T GrandTruck | Wróć do fora | RSS