Ocena wątku:
Spacerniak
Witam.Mam propozycje aby spacerniak w wiezieniu był otwarty raz na jakis czas dlaczego otoz Policja Gt nie uznaje tego i poprostu jest on nie uzywany A kazdy gracz  chciały wyjsc na spacerniak czasami.Zrobic ze np  w niektorych godziniach spacerniak sie otwiera i mozna na niego wyjść albo usunąć poprostu spacerniak.

Było miło przez te 3 lata

A ja jestem na nie. Bierzemy pod uwagę spacerniak, ale skoro nie umiecie się na nim zachować, to po co was puszczać? Po co tracić czas by po minucie was rozdzielać gdyż robicie DM i wracacie spowrotem do celi. Zacznijcie od swojego zachowania w więzieniu, a potem pomyślimy. Prosty przykład ostatnio, 2 razy powtarzałem byście wyszli przed cele i stali. Nagle jeden z was podlatuje do mnie. Nie wiedziałem w jakim celu dlatego wróciliście do cel. Więzienie to ma być kara a nie nagroda za naganne zachowanie Wink. Postaw się po naszej stronie, jedziesz bo chcesz ładną akcję odegrać, puszczasz graczy na spacerniak a po minucie na nim 3 się bije albo rzuca się na Ciebie.

"...Pieniądze, sukcesy - idź w pizdu, się ogarnij
Nie chodzisz w moich butach, nie wiesz czego chciałbym..."

(11.10.2018, 18:27 )7nights napisał(a): A ja jestem na nie. Bierzemy pod uwagę spacerniak, ale skoro nie umiecie się na nim zachować, to po co was puszczać? Po co tracić czas by po minucie was rozdzielać gdyż robicie DM i wracacie spowrotem do celi. Zacznijcie od swojego zachowania w więzieniu, a potem pomyślimy. Prosty przykład ostatnio, 2 razy powtarzałem byście wyszli przed cele i stali. Nagle jeden z was podlatuje do mnie. Nie wiedziałem w jakim celu dlatego wróciliście do cel. Więzienie to ma być kara a nie nagroda za naganne zachowanie Wink. Postaw się po naszej stronie, jedziesz bo chcesz ładną akcję odegrać, puszczasz graczy na spacerniak a po minucie na nim 3 się bije albo rzuca się na Ciebie.

Wiem ze są takie nieogary,wczoraj widziałem,Ale moze ci co "ogarnieci" to moze by zostali wypuszczani >

Było miło przez te 3 lata

Spacerniaka nawet jak jest nie używany, nie ma sensu usuwać, nie byłoby wtedy w tym miejscu takiego klimaciku.
A miejsce te bez osoby, która sprawowałaby opiekę nad więźniami to tragedia.

+ policja nie zawsze ma czas na bawienie się z graczami na spacerniaku.

Jak chce to wypuści i tyle.

Rangi na forum/serwerze/ts3:
Grafik - 26.06.2018 - xx.xx.xxxx

Wyższe stanowiska we frakcjach::
Szef Taxi - 07.07.2018 - 01.10.2018
V-ce Szef Taxi - 06.07.2018 - 07.07.2018
Egzaminator Taxi - 03.07.2018 - 06.07.2018

Wygrane plebiscyty:
Grafik - Lipiec 2018 + Wrzesień 2018

Temat przeniesiony do pomysłów odrzuconych! Ekipa GrandTruck.pl

Aktualnie jestem w :

Rcon Admin Serwera GrandTruck.pl

Administrator GrandSpeak.pl

Komendant Komendy Głównej Policji

Opiekun Administracyjny firmy Fresh Logistics

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBulletinBoard
Silnik forum MyBulletinBoard, © 2002-2018 MyBulletinBoard Group.
Stworzone dla GrandTruck.pl 2012-2018 Autorzy: A(R)T GrandTruck | Wróć do fora | RSS