Ocena wątku:
[VT] Rekrutacja na VC-Szefa Varus-Trans
Z dniem dzisiejszym otwieram rekrutacje na VC-Szefa firmy Varus Trans. Podanie składacie w formie Listu Motywacyjnego lub Własnego Wzoru!

WYMAGANIA:
- Doświadczenie
- Minimum 14 lat
- Aktywność na serwerze!!!
- Minimum 50h online na serwerze

Podanie może napisać każdy kto spełnia podane wyżej wymagania.

Powodzenia!

Vc-Szef Pomocy Drogowej od 22.10.2017 do 10.12.2017
Pracownik Policji od 13.01.2018 do xx.xx.xxxx
Kierownik Varus-Trans od 11.09.2017 do 09.12.2017
Vc-Szef Varus-Trans od 13.12.2017 do 13.04.2018
Szef Varus-Trans od 13.04.2018 do xx.xx.xxx

Ptychu
Las venturas
17-200
Firma
Varus-Trans
Las Venturas
17-200

============================================================================
Drogi szefie widziałem ogłoszenie że poszukuje szef kogoś na posadę Vice Szefa zgłaszam swoją kandydaturę
Mam na imię Patryk mam 16 lat mieszkam w wojowództwie Podlaskim w miejscowości Nowosady.Jestem bardzo aktywny sportowo, moimi zainteresowaniami są różnego typu sporty między innymi Piłka nożna jak i Siatkowa. Drugim moim największym hobby jest motoryzacja posiadam egzemplarz BMW E34 które remontuje ponieważ chce aby został on moim pierwszym autem po zdaniu prawka myślę że przez trzy lata zdąrze go wyremontować oraz doporowadzić do stany zbliżonego jak najbardziej do salonowego. Mój tato posiada również BMW lecz E39 większość napraw wykonuję mój brat od którego uczę się większości żeczy, często również jeżdżę z moim tatą w trasę ponieważ jest on kierowcą ciągnika siodłowego. Lubię również grać w różne gry Np. GTA SanAndreas itp.
Chciałbym zostać vice szefem ponieważ mam dużo pomysłów które można wprowadzić  jestem pomocny dla pracowników firmy też nie raz już to udowodniłem. Jestem bardzo aktywny i na bycie vice szefem mogę poświęcić cały dzień od godziny 8 jestem na forum a od godziny 15 był bym już na serwerze. Byłem obecny jak na razie na każdym naszym konwoju oraz chciałem ci jak najbardziej pomóc. Obecnie jestem w  Policji . Wiem co mam robić na posadzie Vice-szefa ponieważ byłem już vice lecz na serwerze innym. Codziennie jestem na telegramie .Chciałbym wyprowadzić naszą firmę na szczyt aby zajmowała ona pierwsze miejsce w różnego typu notowaniach .
Pomysły
Moimi pomysłami są wprowadzenie wielu różnych konkursów pierwszy konkurs był by o tematyce aktywności oraz ilości przejechanych kilometrów a drugi miał by na tematyce manewrowanie naszym ciągnikiem siodłowym z naczepą. Chciałbym aby nasza firma też prowadziła regularne konwoje z firmą Fresh Logistics. Konwoje w firmie są przydatne ponieważ pokazują nam jak wiele znaczy integracja w firmie.

Ja i firma
Jestem konsekwentny w swoich działaniach chciałbym pomagać pracownikom wiem że szef nie ma aż tyle czasu wiec mógłbym a nawet chciałbym zająć się podaniami raportami konwojami itp. Codziennie był bym na skinie aby ogarniać i pomagać nowym pracownikom. Przydzielał bym im Zestawy burrito itp. Wiem że posada Vice-Szefa wymaga odwagi oraz doświadczenia.

Moje osiągnięcia
Na naszym serwerze był Brygadierem PSP za czasów HTT Kierownikiem Pogotowia oraz wiele innych rang.
Były Vice-Szef Fresh Logistics
Obecny Posterunkowy Policji.
Obecny Promotor Serwera
jestem na tak
+Miły
+Aktywny
+Pomocny oraz ogrniety na te stanowisko
+Dobry ziomek

Szef Pogotowia: 16.09.2017r-16.10.2017r

arczixox                                                                                                                                                                                                                                                                
ul.Vinewood 10                                                                                                                                                                                                                                                 
22-400 Los Santos                                                                                                                                                                                                                                               
Szanowny szefie
KrisS
Varus-Trans

Po zapoznaniu się z pańską ofertą,którą zamieszczono dnia 15.04.2018r. w dziale Varus-Trans zwracam się z prośbą o rozważenie mojej kandydatury na stanowisko zastępcy szefa firmy transportowej Varus-Trans.Sądzę,że spełniam wszystkie powyższe wymagania do podjęcia pracy i jestem odpowiednim kandydatem na wyżej wymienione stanowisko pracy.

Obecnie jestem neutralny w środowisku firmowym.Posiadam dużą wiedzę w zakresie zarządzania zespołem.Doskonale radzę sobie z pracą w grupie oraz niejednokrotnie miałem okazję wykazać się na tego typu pozycjach.W 2015 roku pracowałem na stanowisku vice-szefa oraz szefa w firmach transportowych Delux-Trans oraz Speed-Trans.W ubiegłym roku w szefostwie firmy Varus-Trans spędziłem 6 miesięcy.Niejednokrotnie wspierałem firmę oprawą graficzną,a także aktywnie uczestniczyłem w jej życiu.Przez okres pobytu tutaj zdobywałem wiedzę teoretyczną,równocześnie nabierając umiejętności praktycznych,co pozwala mi skonfrontować wiedzę teoretyczną z praktyczną.

Nazywam się Adam.Mam 23 lata.Z zawodu jestem mechanikiem samochodowym.Obecnie pracuję jako operator wózków widłowych.Interesuję się techniką,mechaniką pojazdową oraz sportem.W wolnych chwilach hobbystycznie tworzę prace graficzne.Jestem osobą kulturalną,kreatywną,sumienną i odpowiedzialną.Ambitnie oraz sumiennie podchodzę do zadań postawionych mi przez osoby będące wyżej nade mną.Jestem człowiekiem który wyznacza sobie konkretne cele i potrafi je wdrażać w życie.Staram się traktować wszystkie osoby na równym stopniu.Nie toleruję chamskich zachowań oraz wywyższania w zespole.Ponadto posiadam umiejętności analitycznego myślenia,które bez wątpienia przydadzą się firmie.

Chciałbym wprowadzić wiele innowacji.Niniejszym wzbogacić stylistycznie poszczególne działy na forum.Zawalczyć o bardziej komfortową lokalizacje firmy,ponieważ od kilku miesięcy jest to temat rzeka i nic w tej sprawie się nie dzieje.Wraz z rozpoczęciem pracy zawiązałbym współpracę z firmą Fresh-Logistics,w której miałem okazje ostatnimi czasy przebywać(z góry pozdrawiam szefostwo i pracowników).Pozwoliłoby to na poszerzenie horyzontów i tworzenie jedynego w swoim rodzaju unikalnego klimatu.Reszty planów nie mogę zdradzić ze względu na wzajemną rywalizację. 

Mam nadzieję,że będę mógł zaprezentować w pozytywnym stopniu swoją kandydaturę w rozmowie z szefem i przekazać mu kolejne pomysły i innowacje.

Z poważaniem,
(Kontakt dot.grafiki)
├Szef Varus Trans 05.2017r.-08.2017r.
├Vice Szef Varus-Trans 04.2018r.- 05.02018r.
Nick:

[GT]Fanatyk/Prince

Imię:

Andrzej

20

Dlaczego Ty?:

Myślę, że to ja powinienem dostać  posadę VC Szefa Varus Trans, dlatego że jestem miłą oraz aktywną i bez konfliktową osobą, .Jestem graczem który nie wyzywa, jest miły i pomaga nowym. Jestem bardzo dobrym pracownikiem oraz człowiekiem aktywnym, na co dzień, kulturalnym. Umiem się dogadać z każdym graczem i trudno jest mnie wyprowadzić z równowagi. Mam szacunek do innych osób oraz pomagam innym osobom jak tylko mogę. Chcę aby w firmie panował porządek, oraz aby pracownicy firmy nie łamali regulaminu. aktualnie w Firmie jestem na randze Vice Kierownik szef jest ze mnie zadowolony miałem okazję już się sprawdzić na posadzie VC szefa za czasów HeFOXA jestem aktywny na serwerze jak i na forum potrafię je moderować. będę przykładał się go każdej pracy aby firmie było jeszcze lepiej i pracownicy byli zadowoleni  

coś o mojej osobie:

Mam na imię Andrzej mam 20 lat. Pochodzę ze śląska uczęszczam do 3 klasy zawodowej o profilu kucharz.  lubię piłkę nożną Gry  m.in SAMP GTA 5 i różne spotykanie się ze znajomymi i dziewczyną

Doświadczenie w Varus Trans:

Krisu chyba wiesz coś o moim doświadczeniu w Varus Trans wiec nie będę się tu o tym rozpisywał aktualnie jestem Vice Kierownikiem Znam pracę Vice szefa radziłem sobie dobrze za czasów Hefoxa w Varus trans jestem od 16.12,2017 

Vice Szef
Vice Kierownik (3x)
Legenda Szos

Statystyki:

Ponad Milion score
650H+ ciągle rosną

Support Team Forum (od 02.08.2018)
Pracownik Fresh Logistick ( od 18.11.2018 do xx.xx.xxxx )
Arczixox wielkie TAK!!

Na GT: 15.08.2016 r. - xx.xx.xxxx r.
arczixox jedyny dobry kandydat, na tak.
List Motywacyjny
Witam,własnie widzę że otwarto rekrutację na vc-szefa i własnie składam swoją kandytaturę
Imię:Jakub
Dlaczego akurat jestem miła osobą,jestem aktywny na serwerze jak i na forum.Pracowałem tutaj i miałem rangę Dobry kierowca,mam duże doświadczenie być jako vc-szef bo miałem na jednym serwerze vc-szefa i tutaj też bym chciał właśnie mieć to był by zaszczyt dla mnie.Bardzo lubię to firmę i będę godnię ja repezenował wraz z KrisS.
Coś o sobie(min 4 zdania) Cześć mam na Imię Jakub mam 15 lat,mieszkam w woj.Śląskim interesuję się motoryzacja oraz sportem.Dużo czasu spędzam z kolegami,gramy wspólnie w piłkę nożną moim Hobby jest zostanie Policjantem,zastanawiam się nad dalszą szkoła i chyba wybiorę Technikum Mundurowe,gram w gry na Komputerze jak :cs 1.6 gta sa gta v oraz wiele innych gier.
Posiadasz ts3?:Tak,oczywiście
Iloś przegranych godzin na serwerze:248H
Ile byś poświecił godzin na szefowanie?:5-6 w dni wolne a w tygodniu 3-4H
Username z telegram: @Kubicek12
Co byś chciał zmienić/dodać ? Chciałbym aby zamiast Buritt dodać więcej RTD
Kontakt: Telegram,Skype,TeamSpeak3,Facebook.
Coś od Siebie: Będe dobrym Vc-szefem Varus-Trans
Pozdrawaim KrisS'A
Arczixox jest to odpowiednia osoba na te stanowisko Smile
...:::Podanie na V-ce Szefa Varus-Trans:::...

W związku z tym,iż przeglądając dział firmy Varus-Trans natknąłem się na wątek pt"Rekrutacja na VC-Szefa Varus-Trans", postanowiłem zgłosić swoją kandydaturę na owe stanowisko.

Nick:

magro

18 lat.

Doświadczenie na serwerze-Krótka historia (Poszczególne stanowiska):

Na serwerze dokładnie zarejestrowałem się dnia 26-12-2014r. o godzinie 23:44.Gram na nim do teraz.Grając na serwerze miałem jedną dosyć długą przerwę.Trwała ona rok może dłużej spowodowana ona była sprawami rodzinnymi.Na serwerze po dłuższej przerwie o której wcześniej wspominałem jestem dosyć aktywny.Moja przygoda zaczęła się od zwykłego rozwożenia towarów , po jakimś czasie dostałem sie do policji byłem na dosyć wysokim stanowisku to było za czasów Szympans'a i 6master9.Z czasem została otworzona rekrutacja na szefa pogotowia,postanowiłem napisać podanie jak sie pózniej okazało dostałem tą posadę,którą pełniłem jakiś czas,no ale cóż pogotowie się nie rozwijało,zrezygnowałem z posady..Pózniej nastąpiła ta moja długa przerwa,gdy wróciłem udało mi sie z powrotem trafić do pogotowia w którym pracowałem na posadzie Ordynator.Między czasie przewinęła się przygoda w Wydziale Szkoleniowym -LSPD w policji.Z biegiem czasu,aby mi się nie nudziło i żeby moja gra na serwerze szła pełną parą postanowiłem napisać podanie do firmy Varus-Trans gdzie zostałem przyjęty i gdzie rozwożenie towarów sprawia mi wiele radości.Po dłuższym czasie spędzonym w varus-trans została otworzona rekrutacja na v-ce kierownika , postanowiłem napisać podanie co się okazało trafną decyzją ponieważ dostałem tą posadę,którą pełniłem do pewnego czasu,ponieważ jakiś czas temu awansowałem na kierownika..Z racji tej,że nie byłem w żadnej frakcji napisałem podanie do pomocy drogowej ,gdzie zostałem przyjęty,z biegiem czasu została otworzona rekrutacja na egzaminatora ,postanowiłem napisać podanie.Podanie zostało pozytywnie rozpatrzone i od niedawna pełnią tą posadę .

Dlaczego ty:

Jestem odpowiedzialny, potrafiący zorganizować sobie miejsce pracy. Charakteryzuje mnie ogromna cierpliwość, wysoka kultura osobista, oraz umiejętność pracy w zespole. Jestem osobą otwartą, nastawioną na rozwój podnoszenia swoich kwalifikacji.Umiem dbać o porządek i dyscyplinę i nie jest mnie łatwo wyprowadzić z równowagi.Jestem uczcwiwy i nikogo nie oszukuje. Nie boje się powiedzieć prawdy. Sprawowałem już kiedyś taka funkcję jak szef, a byłem Szefem Pogotowia myślę,że sobie poradziłem bez zarzutu na tym stanowisku.

Ile czasu możesz poświęcić na szefowanie?:

Obecnie mam więcej czasu wolnego więc na serwerze około 1-2h dziennie,lecz na forum każdą wolną chwilę.

Kilka zdań o sobie:

Mam na imię Dawid.Mieszkam w województwie Małopolskim w miejscowości Krynica-Zdrój.Uczęszczam do 3 klasy technikum budowlanego. Interesuję się piłką nożną ,dokładniej jestem bramkarzem .W wolnych chwilach zajmuję się kanałem na youtube którego tematyką jest Piłka nożna.Piłką nożną interesuję się dosyć poważnie w sezonie 2017 AlP zdobyłem statuetkę najlepszego bramkarza gdzie rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie.Pózną wiosną planuję zapisać się do klubu Partizan Bardejov na Słowacji.Czemu na Słowację otóż moim zdaniem nie jest to jakiś zły klub, w porównaniu do jakiegoś klubu z Polski mam bardzo blisko bo jego siedziba od mojego domu mieści się jakieś 15-20 km.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam magro.

Kanał na youtube:

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBulletinBoard
Silnik forum MyBulletinBoard, © 2002-2018 MyBulletinBoard Group.
Stworzone dla GrandTruck.pl 2012-2018 Autorzy: A(R)T GrandTruck | Wróć do fora | RSS