Ocena wątku:
Skarga na maziego
Nick: michalek070
Nick oskarżonego: MaZi
Czym zawinił? Zbanował mnie za "puszczanie muzyki na kanałach frakcyjnych", chociaż nie puszczałem nic tylko powiedziaŁem że zaraz bede śpiewał lecz nic nie zaśpiewałem. To już 2 raz kiedy dostałem bana na ts3 za nic. I co takiemu maziemu zrobicie? Nic pewnie, ponieważ waszym zdaniem dowodem nie są osoby które były na kanale. A co mam wszystko nagrywać co robie i wgl? MaZi "może wszystko" przecież.
Dowody: PtaQ, Przemoziomek1, Kapi. Reszta co byli to Bartix i Eiwen lecz oni nie potwierdzą bo są w policji i chcą się podlizać Maziemu xD
Tak nic nie mam do gadania. Gadalismy na pogadankach a ty puscileś jakiś dis na policje
Nie puscilem nic... mowilem Ze bedziesz go bronil bo sie podlizac chcesz... mialem odpalonego wtedy ts3 aby i tyle
+ warn dla tego pana
No to teraz przejdźmy w innym kierunku.A mianowicie jeżeli upierasz się nad tym ,że tego nie zrobiłeś to po co wbijałeś na Androidzie na TeamSpeak 3 i myślałeś .że nikt się nie dowie.Ciesz się ,że dostałeś tylko bana na 2 h a nie na więcej za wbijanie na aktywnym.I następnym razem radzę ci się ogarnąć bo zawsze kara może być wyższa.I to już nie jest twoja pierwsza kara za ten wyczyn.A muzykę było słychać w tle jak przyciskałeś guzik .I dlatego zostałeś ukarany.

Aktualnie jestem w :

Super Administator Serwera GrandTruck

Support Team GrandSpeak.pl

Zastępca Komendanta Policji

Opiekun Administracyjny Fresh Logistics

Skarga odrzucona! Ekipa GrandTruck.pl

[Vice Head-Admin]
[Właściciel Ts3]
[Opiekun Grafików]
[5 Kadencja jako Komendant KGP w Los Santos]

Wcześniej: [GT]Duster/TeQ
Zasłużony Komendant Policji
Kliknij aby przejść na kanał

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
Stworzone dla GrandTruck.pl 2012-2017 Autorzy: A(R)T GrandTruck | Wróć do fora | RSS