Ocena wątku:
[WS-LSPD] Rekrutacja do Wydziału [ON]

Na czym polega Akademia Policyjna i po co została stworzona?

Akademia Policyjna ma na celu szkolić nowo przyjętych funkcjonariuszy do przyszłej pracy w Policji.
Kadet otrzymuje mundur, zdaje pierwsze kwalifikacyjne testy i zaczyna swoją przygode w Szkole Policyjnej.
Kadet jest zobowiązany do przejścia wszystkich egzaminów jakie zostaną mu przedstawione podczas służby w Akademii.
Po pozytywnym przejściu wszystkich egzaminów, kadet zostaje przeniesiony do Komendy Głównej Policji gdzie rozpoczyna swoją prace na stopniu Posterunkowego.
Służba w Akademii zazwyczaj trwa od tygodnia do dwóch, ale może sie przeciągnąć nawet do miesięcy, wszystko w zależności od tego jak dany kadet sobie poradzi.

+ Podanie musi być estetyczne

Wzór podania:

Kod:
Nick w grze:
Dlaczego chcesz dołączyć do Akademii/Policji?:
Znajomość KRD:
Doświadczenie:
Coś o sobie(Min. 5 zdań)
Zapoznałeś się z regulaminem?:
Ss z /staty:
Posiadasz ts3 oraz sprawny mikrofon[WYMAGANE]?:
Jak oceniasz swoją ortografię?:
Czy posiadasz Telegram (jeżeli tak podaj nick): @
Podpis:

Do Akademii podanie napisać może każdy.

Plakat by RojeK

Wcześniej: [GT]Duster/TeQ - vH@
Zasłużony Komendant Policji (Łącznie 10 kadencji, aktualnie 11-Zastępca Komendanta)
Kliknij aby przejść na kanał

Odpowiedz
Przypominam że do WS-LSPD podanie złożyć może każda osoba grająca na naszym serwerze, naszym jedynym wymaganiem jest stawianie się na szkoleniach i egzaminach. Jeśli chciałbyś spróbować swoich sił jako Funkcjonariusz Policji złóż podanie już dziś i sprawdź się w szkole policyjnej Wink

Wcześniej: [GT]Duster/TeQ - vH@
Zasłużony Komendant Policji (Łącznie 10 kadencji, aktualnie 11-Zastępca Komendanta)
Kliknij aby przejść na kanał

Odpowiedz
Nick w grze: Wywiadowca
Dlaczego chcesz dołączyć do Akademii/Policji?: Ponieważ celem powrotu na SAMPA było właśnie zatrudnienie się w policji, przez co od początku nabijam godziny i staż, a dzisiaj dowiedziałem się o powstaniu Akademii i postanowiłem złożyć podanie.
Znajomość KRD: Myślę że znam dosyć dobrze, mam prawo jazdy od 2 lat, ale cały czas się uczę.
Doświadczenie: Spore, w SAMPie od ponad 5 lat, na bardzo wielu serwerach RP/Truck byłem we frakcjach takich jak policja, a także straże graniczne/ITD i podobne. Na GT byłem w policji 3 lata temu za czasów Formy, niestety nie pamiętam na jakim nicku wtedy grałem. Myślę że szybko ogarnę i przypomnę sobie komendy i zasady.
Coś o sobie(Min. 5 zdań): Mam na imię Łukasz. Jestem z Krakowa. Z zawodu jestem logistykiem. Interesuję się służbami mundurowymi, a zwłaszcza Policją. W wolnym czasie lubię jeździć bez celu po mieście, a także ćwiczyć na siłowni.
Zapoznałeś się z regulaminem?: Tak.
Ss z /staty:  https://zapodaj.net/829e08eadc455.png.html
Posiadasz ts3 oraz sprawny mikrofon[WYMAGANE]?: Tak.
Jak oceniasz swoją ortografię?: Bardzo dobrze, nie popełniam błędów ortograficznych
Podpis: Wywiadowca

Notatka moderatora RojeK

Zapoznaj się z Działem Szkoleniowym oraz z resztą wątków w Policji. Zgłoś się na rozmowe na Ts3 do Dowódcy lub Głównego Instruktora

Kod:
[img]http://tablica-rejestracyjna.pl/images/photos/20170325190932.jpg[/img]
Odpowiedz
Nick w grze: Borysovsky
Dlaczego chcesz dołączyć do Akademii/Policji?: Zawsze chciałem być tu w policji żeby pomagać gracza oraz łapać przestępców
Znajomość KRD: Myślę że znam bardzo dobrze.
Doświadczenie: Byłem kiedyś w Policji na innym serwerze na stopniu Aspirant Sztabowy, byłem także w SG oraz ITD.
Coś o sobie(Min. 5 zdań): Mam Na imię Borys mam 14 lat. Mieszkam w poznaniu, lubię grać w koszykówke oraz siatkówkę. Niedługo dołączam do MDP - Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza. Jestem byłym harcerzem. Interesuję się programowaniem oraz służbami ratunkowymi.
Zapoznałeś się z regulaminem?: Tak
Ss z /staty: https://imgur.com/a/bSI8K
Posiadasz ts3 oraz sprawny mikrofon[WYMAGANE]?: Posiadam
Jak oceniasz swoją ortografię?: 9/10
Podpis: Borysovsky

Notatka moderatora RojeK

Zapoznaj się z Działem Szkoleniowym oraz z resztą wątków w Policji. Zgłoś się na rozmowe na Ts3 do Dowódcy lub Głównego Instruktora

Odpowiedz
Nick w grze: [GT]KubeQ
Dlaczego chcesz dołączyć do Akademii/Policji?: Ponieważ lubię być w policji, to jest cudowny zawód. Mógłbym reprezentować frakcje, oraz pomagać Policjantom w łapaniu przestępców.
Znajomość KRD: Myślę że dobre
Doświadczenie: Można powiedzieć że średnie, Kilka lat temu, dokładnie dwa byłem trzy razy w policji wszystkie manewry PIT ,ITP, ITD wychodziły mi pomyślnie. Trudno samego siebie ocenić w czym było się dobrym i jakie miało się doświadczenie
Coś o sobie(Min. 5 zdań) Cześć, nazywam się Jakub i posiadam 13 lat. Interesuję się mechaniką, programowaniem i grafiką i zamierzam w przyszłości założyć własna firmę lub dołączyć do jakieś firmy mechanicznej(o ile to tak można nazwać). Jestem na tym serwerze od 19.01.2015r. Próbuje robić grę w Unity3D i mapę San Andreas tak zwane programowanie. Jestem bardzo uzależniony od komputera. Z mojego punktu myślę że dużo czasu spędzam na serwerze.
Ss z /staty: https://imgur.com/a/2hgNb
http://grandtruck.pl/indexx.php?page=info&nick=[GT]KubeQ
Posiadasz ts3 oraz sprawny mikrofon[WYMAGANE]?: Tak
Jak oceniasz swoją ortografię?: 7/10
Podpis: Kubeł

Notatka moderatora RojeK

,,Najlepszy sposób na osiągnięcie sukcesu, to postępować według rad, które dajemy innym." - Harold Taylor
Były Pracownik Pogotowaia

[*]
Były Pracownik PSP/JRG
Były Egzaminator Taxi
[*]
Kadet

RuleZowsky: mutator ~ KubeQ 2k17 [11-09-2017r]

Odpowiedz
Nick w grze: Eiwen123
Dlaczego chcesz dołączyć do Akademii/Policji?: Ponieważ uwielbiam Prace policji i chciał bym spróbować sowich sil Big Grin
Znajomość KRD: 8,5/10
Doświadczenie: takie dobre ;v
Coś o sobie(Min. 5 zdań) Witam, mam na imię Michał. Miezszkam w Sulejówku i uwielbam prace policji,strazy, pogo. Od 4 kalsy pod. umiem prowadzić auto :Smile Uwielbiam BMW. Gdy dorosne chiał bym sobie zakupić BMW e34, tak samo chiałbym być policjantem Big Grin . 
Zapoznałeś się z regulaminem?: Jasne!
Ss z /staty:  (z ostatnego wjesca na skina taxi od tamtej poty nie gralem)

Posiadasz ts3 oraz sprawny mikrofon[WYMAGANE]?: Jasne!
Jak oceniasz swoją ortografię?: 8/10 zdarzaja sie błędy
Podpis: Eiwen!

Notatka moderatora RojeK

Nick w grze: grzechu_zg
Dlaczego chcesz dołączyć do Akademii/Policji?: Myślę że Policja jest bardzo ciekawą frakcją. Chciałbym również spróbować swoich sił w tej frakcji.
Znajomość KRD: 8/10
Doświadczenie: Nigdy nie byłem w tej frakcji
Coś o sobie(Min. 5 zdań): Nazywam się Grzegorz. Mam 14 lat i chodzę do 2 klasy gimnazjum. Przez ostatnie 8 lat trenowałem szermierkę i zdobyłem mistrzostwo Polski młodzików. Jestem członkiem młodzieżowej drużyny pożarniczej. Interesuje się sportami motorowymi.
Ss z /staty: https://imgur.com/a/QqCAE
Posiadasz ts3 oraz sprawny mikrofon[WYMAGANE]?: Oczywiście
Jak oceniasz swoją ortografię?: 9/10
Podpis: grzechu

Notatka moderatora RojeK

Nick w grze: [GT]GrajPan

Dlaczego chcesz dołączyć do Akademii/Policji?: Chciałbym dołączyć do Akademii Policji, ponieważ chciałbym zdobyć wiedzę na temat pracy funkcjonariuszów itp oraz chciałbym spróbować swoich sił.

Znajomość KRD: Myślę, że mocne 7,5/10

Doświadczenie: Pracowałem jako funkcjonariusz około roku 2015 kiedy to szefem być Siarkovsky itp. Posiadam podstawowe doświadczenie.

Coś o sobie(Min. 5 zdań)Cześć wszystkim! Mam na imię Kuba i mam 14 lat. Mieszkam w Gdańsku, gdzie chodzę do gimnazjum. Mam psa, który wabi się Tosia. Jestem spokojny i bezproblemowy. Staram się unikać zbędnych konfliktów, gdyż na ogól nic one nie dają i do niczego nie prowadzą. Potrafię działać pod wpływem presji czasu i pod wpływem emocji. Potrafię zachować tkz ,,zimną krew". Jestem sumienny, a w szkole dobrze się uczę.
Zapoznałeś się z regulaminem?: Owszem.

Ss z /staty: http://grandtruck.pl/?page=info]

Posiadasz ts3 oraz sprawny mikrofon[WYMAGANE]?:Tak

Jak oceniasz swoją ortografię?:9/10

Podpis:GrajPan

Notatka moderatora RojeK

Były szef   Taxi - 2015
Były szef   Pogotowia - 2015
Gracz GrandTruck od 19.01-2015

,,LES REVES"

DAWNIEJ GRAJPAN
Odpowiedz
Nick w grze:K@cperos
Dlaczego chcesz dołączyć do Akademii/Policji?Tongueoniewaz nigdy nie bylem w POLICJI a chcialbym zobaczyc jak to jest.
Znajomość KRD:9
Doświadczenie: Nie nigdy nie bylem.
Coś o sobie(Min. 5 zdań)Nazywam sie Kacper mam 13 lat i mieszkam w slawatyczach.Bardzo lubie grac w pilke nozna jeszcze na treningi gdzie jeszcze rowerem tam 10km.Czesto jeszcze z kolegami na rowerach dajmy na stadion czy lody.Bardzo lubie grac na grandtrucku dlugo mnie nie bylo ale teraz wracam na serwer i bede aktywny.Wtedy kiedy jestem na serwie to jestem na ts i forum.Teraz bede spedzal czasu okolo 1h 2h lub 3 najwiecej.Bardzo chcialbym sie dostac do szkolki.
Zapoznałeś się z regulaminem?:
OPP:Organizacje posiadające status OPP
KRD"Kodeks ruchu drogowego.
B.L.O.S. – podstawowa zasada bezpieczeństwa przy posługiwaniu się bronią palną
Ss z /staty: https://imgur.com/a/UtvHi
Posiadasz ts3 oraz sprawny mikrofon[WYMAGANE]?:Tak
Jak oceniasz swoją ortografię?: 8 i pol
Podpis:K@cperos

Notatka moderatora RojeK

Odpowiedz
Nick w grze: KubSon722
Dlaczego chcesz dołączyć do Akademii/Policji?: Wcześniej bardzo chciałem dostać się do poli ale było bardzo trudno i myślę że teraz mi się uda Big Grin
Znajomość KRD: 9/10 od małego jeżdżę autem i bardzo dużo podróżuje z tata
Doświadczenie: Gram na sampie już bardzo długo byłem w wielu frakcjach a najdłużej byłem w Straży Smile Doświadczenie mam bardzo duże
Coś o sobie(Min. 5 zdań) Mam na imię Jakub  mieszkam w miejscowości Joniec woj:Mazowieckie ... Jestem dowódcą w Młodzieżowej straży pożarnej w Jońcu . Moje zainteresowania to - Motoryzacja,Muzyka
Zapoznałeś się z regulaminem?: Tak czytałem
Ss z /staty:http://screenshot.sh/oAlict3vu20ny
Posiadasz ts3 oraz sprawny mikrofon[WYMAGANE]?: Jak najbardziej
Jak oceniasz swoją ortografię?: Bardzo dobrze
Podpis: Janosik

Notatka moderatora RojeK

Obecnie Pracownik:Fresh Logistics

Były Kierownik:Taxi  

Były Vice Szef Straży Pożarnej

Keep up motherfucker - Ryder

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBulletinBoard
Silnik forum MyBulletinBoard, © 2002-2018 MyBulletinBoard Group.
Stworzone dla GrandTruck.pl 2012-2018 Autorzy: A(R)T GrandTruck | Wróć do fora | RSS