Użytkownik RojeK

Globalny Moderator






Status: Offline
Informacje o RojeK
Dołączył: 22.01.2015
Data urodzenia: 30.05.1998 (18 lat)
Ostatnia wizyta: 6 godzin(y) temu
Razem postów: 4,803 (6.03 postów dziennie | 2.11 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 280 (0.35 wątków dziennie | 1.6 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 5 Miesięcy, 1 Tydzień, 3 Dni, 16 Godzin, 43 Minut, 51 Sekund
Co robi?: ()
Poleconych użytkowników: 11
Reputacja: 216 [Szczegóły]

Dodatkowe informacje o RojeK
Lokacja: Dover, Wielka Brytania
Biografia: Junior Moderator 20.05.15 - 04.06.15
Vice Szef Speed Trans 04.06.15 - 16.06.15
Test Admin 04.06.15 - 19.06.15
Junior Admin 24.06.15 - 03.07.15
Administrator 03.07.15 - 12.10.15
Zastępca Dyrektora Pogotowia 08.07.15 - 22.07.15
Dyrektor Pogotowia 22.07.15 - 25.07.15
Szef Korporacji Taksówkarskiej 31.07.15 - 29.08.15
Vice Komendant Policji 16.06.15 - 27.06.15/02.09.15 - 24.09.15
Komendant Policji 24.09.15 - 25.10.15
Vice Szef Pomocy Drogowej 09.11.15 - 23.11.15
New Admin ( Ts3 okres próbny) 14.11.15 - 23.11.15
Server Admin ( Ts3 ) 23.11.15 - 12.12.15
Komendant Policji 23.11.15 - 17.01.16
Grafik 03.11.15 - 31.01.16
Super Administrator 12.10.15 - 31.01.16
H@/Główny Technik ( Ts3 ) 12.12.15 - 31.01.16

Druga Kadencja:
Junior Admin 13.03.2016 - 09.04.2016
Grafik 14.03.2016 - 12.05.2016
Właściciel TeamSpeak3
Administrator 09.04.2016 - 11.05.2016
Generał Brygady (SG) 12.04.2016 - 14.04.2016 ( Wyrzucenie szefa Policji )
Komendant Policji 15.04.2016 - 10.05.2016
Najlepszy Administrator Miesiąca - Kwiecień
Nadbrygadier (VC Komendant PSP) 20.05.2016 - 31.05.2016 (Problemy prywatne)
Testowy Moderator Forum 06.06.2016 - 07.08.2016

Trzecia Kadencja:
Super Administrator 17.07.2016 - 11.09.2016
Global Admin Ts3 17.07.2016 - 26.08.2016
Moderator Forum 07.08.2016 - 10.12.2016
Vice Komendant Policji 22.07.2016 - 19.08.2016
Dowódca Akademii Policyjnej 10.08.2016 - 19.08.2016
Vice Szef Speed-Trans 21.08.2016 - 17.09.2016
ROOT 26.08.2016 - 11.09.2016
Najlepszy Moderator Forum - Sierpień & Październik
RCON Admin 11.09.2016 - xx.xx.xx
Head Admin (Nowy Ts) 11.09.2016 - xx.xx.xx
Szef Fresh Logistics ( Stare ST ) 17.09.2016 - 03.10.2016
Nadbrygadier w Państwowej Straży Pożarnej - 03.10.2016 - 17.10.2016
Vice Komendant Policji 19.11.2016 - 11.12.2016
Super Moderator Forum 10.12.2016 - 21.01.2017
Komendant Policji 11.12.2016 - xx.xx.xx
Global Moderator Forum 21.01.2017 - xx.xx.xx


Płeć: Mężczyzna
Nick w grze: RojeK
GG: 49791216
Frakcja: Policja/FL
Steam: /id/tec991

Sygnatura


Global Moderator Forum
RCON Admin
Head Admin Ts3
Aktualnie: 4 kadencja jako Komendant SAPD
Opiekun Grafików

Wcześniej: Dusterek & TeQ
Zasłużony Komendant Policji
Kliknij aby przejść na kanał








Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.
Stworzone dla GrandTruck.pl 2012-2016 Autorzy: A(R)T Kontakt | GrandTruck | top | Wróć do forów | Mobile Version | RSS