Zaloguj się
Zarejestruj się
Polub nas!
Gracze Online
ID Nick Score Ping
0 HeFOX 64446 66
1 migdaltarcza 15679 66
2 RuleZowsky 299593 30
3 GanjaPL 5030 35
5 mihulk 9 20
6 grzechu_zg 7487 46
7 [PPX]KumpelKamil 0 61
8 Luchiv 48 20
9 xT3de. 539476 41
10 [GT]SuriV 40967 36
12 Mr.KerrY 1983054 26
13 Bartix 73333 35
14 Lucekxpompa 47 34
15 Agent_Casey 45322 77
GrandServ - Steam!
[size=16]Oficjalna grupa steam społeczności GrandServ!


Szukasz znajomych do gry? Poszukujesz osób do wymiany? Dołącz do grupy!

Grupa:

http://steamcommunity.com/groups/grandservteam
Aktualizacja 3.0
Aktualizacja 3.0



W dniu dzisiejszym na naszym serwerze pojawiła się długo oczekiwana aktualizacja 3.0!

Zmiany jakie zostały wprowadzone na serwerze:

Optymalizacja serwera!
Z dniem dzisiejszym żegnamy się z uciążliwymi lagami na naszym serwerze. Błąd, który powodował lagi został usunięty!

Nowe więzienie!
Znudziło wam się oczekiwanie końca kary w latarni? Mamy dla was coś nowego! Więzienie, które znajduje się w bazie wojskowej! Oferuje wygodną celę oraz przy dobrym sprawowaniu - wyjście na spacerniak!

Policyjne bramy!
W więzieniu zostały zamontowane bramy, które mogą otwierać tylko i wyłącznie policjanci na skinie! Po wpisaniu komendy /wiezienie wyświetli się lista dostępnych funkcji dla policjantów!

Czat podczas wypadku!
Teraz podczas wypadku można korzystać z komend takie jak: /do oraz /me ! Zwiększy to poziom odgrywanego RP podczas ratowania życia!

Zmiana znaków przydzielających pojazd do frakcji!

Zmiana nicku!
Każdy gracz raz na 2 miesiące może zmienić nick na naszym serwerze! Po wpisaniu komendy /ustawienia jest możliwość zmiany nicku za niewielką, skromną opłatą VP  :angel:

Poprawione inne błędy, które w mniejszym stopniu utrudniały rozgrywkę!

Nowa komenda!
Po wpisaniu komendy /afk można sprawdzić kto i jak długo jest AFK na naszym serwerze!





Wszystko to jest już na serwerze! A już niebawem nowe obiekty i kolejne nowości! Zapraszamy do gry na serwerze!
Z tego miejsca podziękujmy Rangerowi i osobom, które mu w tym pomagały i zachęćmy go do kolejnych wspaniałych aktualizacji!

Pozdrawiamy! Ekipa GrandTruck!
Druga szansa dla wszystkich!

Jak co roku na naszym serwerze wszystkie osoby zbanowane dostają drugą szansę, więc zapraszamy do ponownej gry miejmy nadzieję ze tym razem bez błędów i oszustw! 

Dodatkowo dodam że wprowadziłem nowe banowanie tylko dla administratorów, gdzie przy tym banie wygląda to następująco, gdy zmienicie komputer a nie zmienicie internetu, ban będzie dalej i gdy zmienicie internet a nie zmienicie komputera ban również pozostanie, pozdrawiam i nie polecam oszukiwać! 
Change log #forum
#Change log 26.11.16
- Wprowadzenie świątecznej odmiany stylu 

- Poprawka ikonki szukania 

- Przepisanie paru arkuszy 

- Przyspieszenie forum, poprzez wyeliminowanie zbędnych rzeczy 

- Drobna zmiana stopki 

- Poprawa nieaktywnych linków 

- Usprawnione pozycjonowanie 

- Nowy header świąteczny, przesunięcie loga i dodanie hiperłącza 

- Usunięcie radia z forum (czekamy na oferty innych) jak i na oferty o partnerstwo z innym serwisami 

- Dodanie monitoringu ts3 
- Śnieg 

Niedługo pojawi się także event na forum, w którym będziecie musieli uważnie śledzić posty bo będą się w nich pojawiać świąteczne bombki! za które będziemy zbierać punkty! 


Pozdrawia Zespół GrandTruck.pl
Rotacja by MaZiczek dla GT

SPORTOWE:






SALONOWE:






LOWLIDERY:






TERENOWE:






TANIE:






JEDNOŚLADY:






Stworzone dla: GrandTruck
Wykonanie: [GT]MaZi
Nowy styl?
Witajcie, chciałbym tym tematem zaczerpnąć informacji dotyczących nowego stylu, tak aby stworzyć naprawdę wygodny i dopasowany styl do waszych potrzeb. Styl pojawi się dopiero gdy MyBB wyda wersję 2.0 - wcześniej nie mam zamiaru nic robić, gdyż nie wiem jakie nowości tam będą i z czego będę mógł skorzystać. Jaką kolorystykę byście chcieli, co byście chcieli aby się tam znajdowało, czekam na propozycje  :cool:
Nowy Cennik Sponsorów!
Z dniem dzisiejszym zmieniają się opłaty za sponsora oraz ich czas!

Cennik wygląda następująco:

LVL1:
20zł - 2 tygodnie
30zł - miesiąc
50zł - 2 miesiące
100zł - 5 miesięcy

LVL2:
40zł - 2 tygodnie
60zł - miesiąc
100zł - 2 miesiące
200zł - 5 miesięcy!


Wszyscy sponsorzy, którzy do tej pory kupili rangę, niezależnie od LVL otrzymują rangę na 3 miesiące.

Niebawem pojawią się też informacje w podstronie "Kup Sponsora!".
Osłaniaj swoje konto!
Zachęcam wszystkich graczy do zmiany hasła na naszym serwerze i forum a w szczególności osoby które przyszły i(lub) grały na konkurencyjnych serwerach. Żeby wyeliminować wszelkie włamania, zmiana hasła w zupełności wystarczy - na pocztach też polecam pozmieniać. 

Pozdrawiam
Reklamy
Zwracam się z prośbą do wszystkich graczy Grand Trucka, abyście nie spamili na innych serwerach/forach o naszym serwerze, że jest najlepszy itp. Jest to nieprofesjonalne i najczęściej przynosi skutek odwrotny do zamierzonego.

Z poważaniem, Patryk.
Rotacja 27.06.2015

Sportowe:



Salonowe:



Lowlidery:

Top 10
Top 10 Graczy
# Nazwa gracza Score
1[GT]Arrow4055872
2Mr.KerrY1983054
3PiNgU1909937
4Amiru1775636
5KamileK.1467680
6TheExpLorAtioN1394831
7Danon1337116
8[GT]PtaQ1247499
9CzPKamilCzP1009503
10[GT]ReVo823016
# Nazwa gracza Pieniądze
1Krura666100801178$
2Piorun69419526$
3xMafiozAx65141319$
4CannabiS55186028$
5[GT]RezaK48482207$
6TheReQG4meS41627057$
7[GT]PtaQ29509333$
8Amiru24544544$
9AntyCheat15446869$
10K@cperos15234198$
# Nazwa gracza Towary
1pain741620
2Daniq500
3KrychaPL427
4masked8335
5soltysxxxx327
6dhdaotejeg315
7[GT]Likes272
8Danon257
9Xirus242
10arczixox221