Zaloguj się
Zarejestruj się
Polub nas!
Gracze Online
Serwer Offline
Nowy styl?
Witajcie, chciałbym tym tematem zaczerpnąć informacji dotyczących nowego stylu, tak aby stworzyć naprawdę wygodny i dopasowany styl do waszych potrzeb. Styl pojawi się dopiero gdy MyBB wyda wersję 2.0 - wcześniej nie mam zamiaru nic robić, gdyż nie wiem jakie nowości tam będą i z czego będę mógł skorzystać. Jaką kolorystykę byście chcieli, co byście chcieli aby się tam znajdowało, czekam na propozycje  :cool:
Nowy Cennik Sponsorów!
Z dniem dzisiejszym zmieniają się opłaty za sponsora oraz ich czas!

Cennik wygląda następująco:

LVL1:
20zł - 2 tygodnie
30zł - miesiąc
50zł - 2 miesiące
100zł - 5 miesięcy

LVL2:
40zł - 2 tygodnie
60zł - miesiąc
100zł - 2 miesiące
200zł - 5 miesięcy!


Wszyscy sponsorzy, którzy do tej pory kupili rangę, niezależnie od LVL otrzymują rangę na 3 miesiące.

Niebawem pojawią się też informacje w podstronie "Kup Sponsora!".
Osłaniaj swoje konto!
Zachęcam wszystkich graczy do zmiany hasła na naszym serwerze i forum a w szczególności osoby które przyszły i(lub) grały na konkurencyjnych serwerach. Żeby wyeliminować wszelkie włamania, zmiana hasła w zupełności wystarczy - na pocztach też polecam pozmieniać. 

Pozdrawiam
Reklamy
Zwracam się z prośbą do wszystkich graczy Grand Trucka, abyście nie spamili na innych serwerach/forach o naszym serwerze, że jest najlepszy itp. Jest to nieprofesjonalne i najczęściej przynosi skutek odwrotny do zamierzonego.

Z poważaniem, Patryk.
Rotacja 27.06.2015

Sportowe:Salonowe:Lowlidery:

Bannery GrandTruck.pl
Bannery

468x60http://grandtruck.pl/images/ban2.gifhttp://grandtruck.pl/images/ban20.pnghttp://grandtruck.pl/images/ban1.gifhttp://grandtruck.pl/images/bann2.GIFhttp://grandtruck.pl/images/bann1.GIFhttp://grandtruck.pl/images/ban8.pnghttp://grandtruck.pl/images/ban5.gifhttp://grandtruck.pl/images/ban4.png
http://grandtruck.pl/images/ban3.jpghttp://grandtruck.pl/images/ban1.pnghttp://grandtruck.pl/images/ban19.pnghttp://grandtruck.pl/images/bann4.GIFhttp://grandtruck.pl/images/ban15.png


http://grandtruck.pl/images/ban7.png
Reklamuj Grand-Truck'a!
Reklama bbcode (Kolorystyka na ciemne forum) Jeżeli widzimy że coś sie na danym forum buguje, brzydko wygląda, lepiej nie dodawać reklamy. 


[center]


[color=orange]HostName: [0.3z]»Grand Truck«[PL]

Address:  80.72.47.180:3502
Address2: grandtruck.svpj.pl:3502
Players:  XX / 50
Ping:     XX
Mode:     Polski Grand Truck
Map:      »GT  1.6v«

[color=red]Główna administracja
ScaNn3r - Założyciel
RangeR - Założyciel
DjEnzo - Vice Head Admin


[color=orange]Administracja
Amino
arczixox 
Dusterek
Jozek
Sheep
Szympans
xMafiozAx

BlackM3 - Junior Admin Serwera
Madara17 - Test Admin Serwera


[color=green]Moderatorzy serwera
Erwin
R3hab


[color=green]Moderatorzy forum
Amino
Nitro
xMafiozAx


[color=violet]Graficy
Jeffrey
Nitro
VerixPl
xMafiozAx


Na początek powiemy że zrezygnowaliśmy z można powiedzieć standardu serwerów SA:MP, że forum musi być na przemie. Nowym silnikiem został darmowy silnik MyBB na wersji 1.8.1. Który sprawuje się świetnie. Administracja jak i gracze nie mają na obecną chwilę żadnych zastrzeżeń co do zmiany. Styl który jest aktualnie na forum, to styl domyślny po edycji, dodatkach, zmianach ScaNn3r'a, to oznacza że nigdzie indziej takiego stylu nie zobaczycie ;). Nie jest to też taka świetna robota bo jesteśmy troszeczkę zieloni co do MyBB więc prosimy o wyrozumiałość.Gamemode hmm.. większość pewnie myśli że to stara mapa Grand-Truck'a która miała strasznie dużo błędów, otóż nie! jest to mapa kiedyś stworzonego przez nas e-Truck'a. Tak na prawdę jest to stary dobry Grand-Truck z nowymi systemami, nowoczesnymi rozwiązaniami i tak dalej i tak dalej. Starzy gracze mogą sobie porównać jak to wyglądało a jak wygląda teraz po przez wejście na serwer. Dla nowych graczy przygotowaliśmy krótkie wprowadzenie, zachęcenie w postaci opisu i zdjęć systemów.

2012r, wrzesień. Powstanie serwera "Polish Grand Truck" utworzonego przez "Custk'a" i "RangeR'a" kilka dni później dołączenie do życia serwera "ScaNn3r'a" po upływie 1,5 miesiąca uzyskanie przez ScaNn3r'a wszystkich danych, praw do PGT. Około 6-7 miesięcy później Grand-Truck stał się bardzo popularnym serwerem. CusteK zaczął olewać serwer, gracze zaczęli skarżyć się na dziecinne zachowanie Custka. ScaNn3r postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i utworzyć serwer na żądanie i pomysł samych graczy serwera, tak powstał "Grand-Truck" który wystartował z kopa i wspinał się na sam szczyt, ten szczyt został osiągnięty. Po upływie dosyć sporego czasu z chęcią ulepszenia i wprowadzenia najlepszej aktualizacji jaka dotychczas miała być wydana, mowa tutaj o "1.0.0" która została wprowadzona na serwer bez większych testów i z ogromnymi błędami, przez brak naszego doświadczenia na serwerze liczba graczy z dnia na dzień się zmniejszała, w końcu serwer upadł. Miesiące ciszy.... i w końcu pomysł stworzenia lepszego serwera który wcale nie okazał się lepszy. e-Truck miał wszystko, dynamiczne systemy, pojazdy, domki wszystko czego zapragnęli gracze, lecz był to prawie serwer RP, brakowało mu tego co było na Grand-Truck'u. Serwer po upływie z 2-3 miesięcy upadł. Znowu miesiące ciszy... pomysł połączenia dynamiki, nowoczesności z dobrą zabawą która oferował Grand-Truck i tak o to jest aktualny projekt "Grand-Truck" który jest ulepszany i solidnie prowadzony przez ScaNn3r'a i RangeR'a.


Serwer klasy "TRUCK" czyli jak już wszyscy wiedzą chodzi na nim o przewożenie towarów ciężarówkami bądź busami. Dodaliśmy też trochę elementów z RP żeby rozgrywka była ciekawsza głównie chodzi nam tutaj o prywatne pojazdy i domki.

Mamy zamiar zmienić hosting na jakiś stabilny z dobrą administracją host, bądź dobry, porządny VPS. Zamierzamy zakupić stworzenie szablonu i stylu pod MyBB i poszukujemy aktywnych ludzi którzy mogli by wnieść coś w projekt (Chodzi o obiekty, grafike bądź podobnego rodzaju rzeczy związanego z SA:MP)

[color=orange]/v - Menu pojazdu
[color=orange]/silnik - odpalanie silnika
[color=orange]/cmd - Spis przydatnych komend
[color=orange]/pomoc - /help - Podstawowe komendy, Lista Animacji, Udogodnienia, Ustawienia konta, Jak grać, regulamin.
[color=orange]/sluzba - rozpoczęcie pracy w frakcji
[color=orange]/vip - panel konta premium
Kilka przykładowych obiektów z serwera

i naprawdę wiele, wiele więcej innych obiektów spotkacie na serwerze...


[color=orange]» Miłą atmosfere
[color=orange]» Świetną zabawę 
» Administracje na poziomie
» Stabilną grę 
» Pełną ochronę danych 
» Częste, porządne aktualizacje
» Szybką poprawę zgłaszanych błędów
» Przejrzyste forum
» Serwer i forum 24/7 
» Kupno udogodnień w grze 
» Szybką odpowiedź administracji na pytania
» Eventy i konkursy 
» Oszałamiająco niskie ceny udogodnień 
Kilka przykładowych systemów z serwera:

[color=red]System [color=white]dynamicznych[color=red] salonów


[color=red]System [color=white]dynamicznych[color=red] VIATOLL'i


[color=red]System [color=white]dynamicznych[color=red] automatów


[color=red]System [color=white]dynamicznych[color=red] sklepów


[color=red]System [color=white]dynamicznych[color=red] załadunków


[color=red]System [color=white]dynamicznych[color=red] autobusów


[color=red]System [color=white]dynamicznych[color=red] stacji


[color=red]System [color=white]dynamicznych[color=red] fotoradarów

[url=http://facebook.com/grandtruck]    [url=samp://80.72.47.180]   [url=ts3server://178.217.190.13]    [url=http://grandtruck.pl]


[/center]
[color=red]Wszelkie prawa zastrzeżone.Reklama na IPB/MYBB (kolorystyka na jasne fora)

[color=#282828][color=orange]HostName: [0.3z]*********Grand Truck************[PL]


Address: 80.72.47.180:3502


Address2: grandtruck.svpj.pl:3502


Players: XX / 50


Ping: XX


Mode: Polski Grand Truck


Map: *GT * 1.6v*[color=red]Główna administracja
ScaNn3r - Założyciel
RangeR - Założyciel
DjEnzo - Vice Head Admin


[color=orange]Administracja
Amino
arczixox
Dusterek
Jozek
Sheep
Szympans
xMafiozAx

BlackM3 - Junior Admin Serwera
Madara17 - Test Admin Serwera


[color=green]Moderatorzy serwera
Erwin
R3hab


[color=green]Moderatorzy forum
Amino
Nitro
xMafiozAx


[color=violet]Graficy
Jeffrey
Nitro
VerixPl
xMafiozAxNa początek powiemy że zrezygnowaliśmy z można powiedzieć standardu serwerów SA:MP, że forum musi być na przemie. Nowym silnikiem został darmowy silnik MyBB na wersji 1.8.1. Który sprawuje się świetnie. Administracja jak i gracze nie mają na obecną chwilę żadnych zastrzeżeń co do zmiany. Styl który jest aktualnie na forum, to styl domyślny po edycji, dodatkach, zmianach ScaNn3r'a, to oznacza że nigdzie indziej takiego stylu nie zobaczycie . Nie jest to też taka świetna robota bo jesteśmy troszeczkę zieloni co do MyBB więc prosimy o wyrozumiałość.


Gamemode hmm.. większość pewnie myśli że to stara mapa Grand-Truck'a która miała strasznie dużo błędów, otóż nie! jest to mapa kiedyś stworzonego przez nas e-Truck'a. Tak na prawdę jest to stary dobry Grand-Truck z nowymi systemami, nowoczesnymi rozwiązaniami i tak dalej i tak dalej. Starzy gracze mogą sobie porównać jak to wyglądało a jak wygląda teraz po przez wejście na serwer. Dla nowych graczy przygotowaliśmy krótkie wprowadzenie, zachęcenie w postaci opisu i zdjęć systemów.
2012r, wrzesień. Powstanie serwera "Polish Grand Truck" utworzonego przez "Custk'a" i "RangeR'a" kilka dni później dołączenie do życia serwera "ScaNn3r'a" po upływie 1,5 miesiąca uzyskanie przez ScaNn3r'a wszystkich danych, praw do PGT. Około 6-7 miesięcy później Grand-Truck stał się bardzo popularnym serwerem. CusteK zaczął olewać serwer, gracze zaczęli skarżyć się na dziecinne zachowanie Custka. ScaNn3r postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i utworzyć serwer na żądanie i pomysł samych graczy serwera, tak powstał "Grand-Truck" który wystartował z kopa i wspinał się na sam szczyt, ten szczyt został osiągnięty. Po upływie dosyć sporego czasu z chęcią ulepszenia i wprowadzenia najlepszej aktualizacji jaka dotychczas miała być wydana, mowa tutaj o "1.0.0" która została wprowadzona na serwer bez większych testów i z ogromnymi błędami, przez brak naszego doświadczenia na serwerze liczba graczy z dnia na dzień się zmniejszała, w końcu serwer upadł. Miesiące ciszy.... i w końcu pomysł stworzenia lepszego serwera który wcale nie okazał się lepszy. e-Truck miał wszystko, dynamiczne systemy, pojazdy, domki wszystko czego zapragnęli gracze, lecz był to prawie serwer RP, brakowało mu tego co było na Grand-Truck'u. Serwer po upływie z 2-3 miesięcy upadł. Znowu miesiące ciszy... pomysł połączenia dynamiki, nowoczesności z dobrą zabawą która oferował Grand-Truck i tak o to jest aktualny projekt "Grand-Truck" który jest ulepszany i solidnie prowadzony przez ScaNn3r'a i RangeR'a.

Serwer klasy "TRUCK" czyli jak już wszyscy wiedzą chodzi na nim o przewożenie towarów ciężarówkami bądź busami. Dodaliśmy też trochę elementów z RP żeby rozgrywka była ciekawsza głównie chodzi nam tutaj o prywatne pojazdy i domki.Hosting został zmieniony na chyba najlepszy jaki jest (Serverproject). Zamierzamy zakupić stworzenie szablonu i stylu pod MyBB i poszukujemy aktywnych ludzi którzy mogli by wnieść coś w projekt, chodzi o obiekty, grafike bądź podobnego rodzaju rzeczy związanych z SA:MP)[color=orange]/v - Menu pojazdu


[color=orange]/silnik - odpalanie silnika


[color=orange]/cmd - Spis przydatnych komend


[color=orange]/pomoc - /help - Podstawowe komendy, Lista Animacji, Udogodnienia, Ustawienia konta, Jak grać, regulamin.


[color=orange]/sluzba - rozpoczęcie pracy w frakcji


[color=orange]/vip - panel konta premium


[color=#ffa500]/wyrzuc - wyrzuca gracza z pojazdu


[color=#ffa500]/dajkase - przekazywanie pieniędzyKilka przykładowych obiektów z serwera


i naprawdę wiele, wiele więcej innych obiektów spotkacie na serwerze...

[color=#008000]√ Miłą atmosfere


[color=#008000]Świetną zabawę


[color=#008000]Administracje na poziomie


[color=#008000]Stabilną grę


Pełną ochronę danych


[color=#008000] Częste, porządne aktualizacje


[color=#008000]Szybką poprawę zgłaszanych błędów


[color=#008000]Przejrzyste forum


[color=#008000]Serwer i forum 24/7


[color=#008000]Kupno udogodnień w grze


[color=#008000]Szybką odpowiedź administracji na pytania


[color=#008000]Eventy i konkursy


[color=#008000]Oszałamiająco niskie ceny udogodnień


√ Serwery głosowy teamspeak 3 (100 slotów)Kilka przykładowych systemów z serwera:[color=red]System [color=blue]dynamicznych salonów

[color=red]System [color=blue]dynamicznych VIATOLL'i

[color=red]System [color=blue]dynamicznych automatów

[color=red]System [color=blue]dynamicznych sklepów

[color=red]System [color=blue]dynamicznych załadunków

[color=red]System [color=blue]dynamicznych autobusów

[color=red]System [color=blue]dynamicznych stacji

[color=red]System [color=blue]dynamicznych fotoradarów

LINKI

[url=http://facebook.com/grandtruck] [url=http://grandtruck.pl]

[color=#000000]
[color=red]Wszelkie prawa zastrzeżone. [/center]
Zmiany w składzie GrandTruck.pl
Jest to temat w którym będą zamieszczane wszystkie awanse, degradacje z danych rang! 
Ekipa GrandTruck.pl
[font=Comic Sans MS][url=http://grandtruck.pl/showteam.php]>> Ekipa GrandTruck.pl <<
Top 10
Top 10 Graczy
# Nazwa gracza Score
1SerwerowyJanusz2718267
2DJ.Marcinuss1509987
3Arrowekk1082163
4Ni3leG4lnY1008807
5MaciA1001763
6PiNgU934765
7[GT]Ksiezniczka922555
8Lowca_Aligatorow842339
9pain741828385
10[GT]ReVo822096
# Nazwa gracza Pieniądze
1GostekKostek232645496$
2Jozek99395145$
3xMafiozAx95739724$
4CannabiS55466548$
5Cannabis55466548$
6[GT]RezaK52660002$
7FaPo1251052819$
8Piorun49766466$
9[GT]Ci@P3K47912521$
10AntyCheat24908315$
# Nazwa gracza Towary
1pain741614
2Daniq500
3KrychaPL427
4masked8335
5soltysxxxx326
6dhdaotejeg315
7[GT]Likes265
8Danon245
9Xirus242
10Rapisher220